ШЕТЊА МАМА И БЕБА У ЗНАК ПОДРШКЕ ДОЈЕЊУ

Позивамо грађане, а пре свега маме које доје или су дојиле да нам се са бебама и децом придруже у шетњи која је организована поводом обележавања Националне недеље промоције дојења., у организацији Неонатолошког одсека и Акушерског одсека Опте болнице Зрењанин и Поливалентне патронажне службе Дома здравља Зрењанин.

У Републици Србији се Национална недеља промоције дојења обележава сваке 40. недеље у годони, што симболично представља трајање трудноће. Ове године се обележава у периоду од 3. до 10. октобра под слоганом: ”Иступи за дојење, едукуј и подржи”.

У среду, 05.10.2022. године у 12.00 h вас чекамо на Тргу слободе у Зрељанину, наспрам Градске народне библиотеке, где ће шеф Одсека неонатологије Опште болнице -др Свјетлана Ждрале са својим сарадницима и главна сестра Поливалентне патронаже Дома здравља- Слађана Станић са својим сарадницима делити едукативни материјал.
Одатле је предвиђен круг шетње по центру (до Апотеке и назад) .
Позивамо вас да нам се придружите и помогнете да скренемо пажњу на значај дојења.

Погледајте још

У СУБОТУ, 4. АПРИЛА СКРИНИНГ НА ТУМОРЕ КОЖЕ

У Општој болници „Ђорђе Јоановић“ Зрењанин ће се 04.04.2026. године (субота) у периоду 08.00 до …