ЗРЕЊАНИНСКА БОЛНИЦА БОГАТИЈА ЗА 1 ЛЕКАРА СУБСПЕЦИЈАЛИСТУ И 9 ЛЕКАРА СПЕЦИЈАЛИСТА

У Општој болници „Ђорђе Јоановић“ Зрењанин се пуно улаже и ради на увећању и едукацији кадра.
У последња 4 месеца Општа болница „Ђорђе Јоановић“ Зрељанин је постала богатија за 1 лекара субспецијалисту и 9 лекара специјалиста, и то: субспецијалиста ендокринологије – др Татјана Лукић Вукобрат, 3 специјалисте анестезиологије, реаниматологије и интензивне терапије: др Мирјана Михајлов, др Душан Илин и др Сања Миленковић, специјалиста гинекологије и акушерства: др Душан Стеванов, специјалиста офталмологије: др Валентина Чука Зукић, 2 специјалиста интерне медицине (кардиологија): др Велимир Чолак и др Дору Орза, 2 специјалиста радиологије: др Соња Кункин и др Јелена Фремер Арсенић.
Новим лекарима субспецијалистима и специјалистима честитамо, а наши суграђани ће врло брзо осетити побољшање у целокупном раду наше установе, тако да ће се наш труд вишеструко исплатити.

ОБЕЛЕЖЕН СВЕТСКИ ДАН ПОДРШКЕ ОБОЛЕЛИМА ОД ЕПИЛЕПСИЈЕ – ЉУБИЧАСТИ ДАН –

Светски дан подршке оболелима од епилепсије – љубичасти дан, обележава се 26. марта на свим …