DRÄXLMAIER GROUP УРУЧИО ДОНАЦИЈУ МРЕЖНИХ УРЕЂАЈА ОПШТОЈ БОЛНИЦИ ЗРЕЊАНИН

DRÄXLMAIER Group је донирао Oпштој болници “Ђорђе Јоановић” Зрењанин мрежне уређаје. Овом донацијом смо желели лекарима да олакшамо свакодневни рад и вођење евиденције, како би могли да се посвете пацијентима и пруже им што бољу здравствену заштиту и услугу – истичу у овој компанији.
У зрењанинској болници су преко активне и пасивне мрежне опреме повезана сва одељења и службе. Сви рачунари, штампачи, медицински апарати користе мрежну инфраструктуру, па је она самим тим и јако важна. У случају проширења или квара на делу мреже, увек је потребна додатна активна мрежна опрема (switch, router,…) како би се рад у болници несметано одвијао“, поручују из Службе информациониох технологија Опште болнице Зрењанин.
Рукводство Болнице захвално је на овој донацији која ће убрзати рад и учинити га много квалитетнијим.

ГРАД ОБЕЗБЕДИО ДОДАТНУ ОПРЕМУ ЗА ТЕРАПИЈУ КИСЕОНИКОМ ЗА ЛЕЖЕЋЕ БОЛЕСНИКЕ ОБОЛЕЛЕ ОД ВИРУСА КОВИД-19

Град Зрењанин обезбедио је и уступио на коришћење Општој болници “Ђорђе Јоановић” Зрењанин додатну опрему …