РЕДУКОВАН ОПЕРАТИВНИ ПРОГРАМ И РАД СПЕЦИЈАЛИСТИЧКЕ ПОЛИКЛИНИКЕ

Обавештавамо грађане да је у Општој болници „Ђорђе Јоановић“ Зрењанин присутан тренд повећања броја хоспитализованих болесника оболелих од вируса COVID-19, те је неопходно повлачење дела здравствених радника са одељења на рад са ковид болесницима.
С обзиром на то, оперативни програм ће бити редукован, почев од понедељка, 11.10.2021. године. Радиће се само хитне операције и малигнитети.
Такође, капацитет рада Специјалистичке поликлинике ће бити смањен у специјалностима из којих су лекари ангажовани за рад у ковид болници.

ГРАД ОБЕЗБЕДИО ДОДАТНУ ОПРЕМУ ЗА ТЕРАПИЈУ КИСЕОНИКОМ ЗА ЛЕЖЕЋЕ БОЛЕСНИКЕ ОБОЛЕЛЕ ОД ВИРУСА КОВИД-19

Град Зрењанин обезбедио је и уступио на коришћење Општој болници “Ђорђе Јоановић” Зрењанин додатну опрему …