ПО ИЗБОРУ ЧИТАЛАЦА ЛИСТА „ЗРЕЊАНИН“ НАГРАДЕ У РУКАМА ДВА ЛЕКАРА И ГЛАВНЕ СЕСТРЕ ОПШТЕ БОЛНИЦЕ ЗРЕЊАНИН

У Народном позоришту “Тоша Јовановић“ Зрењанин су 04.06.2021. године уручене награде личностима године листа Зрењанин“ по избору читалаца. Гласање је трајало два месеца. Као и претходних година читаоци су бирали личности у осам области: политика, привреда, пољопривреда, медији, култура, просвета, медицина и хуманитарни рад, а на данашњој свечаности додељене су и плакете за најуспешније спортисте и спортске колективе, као и личност године по избору читалаца.

У области медицине, прве три награде отишле су у руке два лекара и једне медицинске сестре Опште болнице „Ђорђе Јоановић“ Зрењанин.

Прва награда припала је др Драгици Тољага, специјалисти радиологије, друга награда главној сестри Опште болнице Зрењанин, Андријани Сантовац, а трећа награда специјалисти опоште хирургије, др Александру Огњеновићу.

И ОВОГ ВИКЕНДА – 14. И 15. АВГУСТА 2021. ПРЕВЕНТИВНИ ПРЕГЛЕДИ У ОПШТОЈ БОЛНИЦИ ЗРЕЊАНИН

У склопу акције коју организује Министарство здравља Републике Србије, у суботу – 14. августа и …