ДР СРЂАН СТЕВАНОВИЋ ОДЛИКОВАН ЗЛАТНОМ МЕДАЉОМ У СКЛОПУ ОБЕЛЕЖАВАЊА ДАНА ДРЖАВНОСТИ

У склопу обележавања Дана државности, председник Републике Србије, Александар Вучић је уручио признања појединцима, установама и удружењима за специјалне заслуге.
Специјалиста инфектологије Опште болнице Зрењанин, др Срђан Стевановић одликован је Златном медаљом за заслуге и допринос у спровођењу активности на спречавању ширења заразне болести Covid 19.
Ова престижна награда је од великог значаја, како за др Стевановића, тако и за цео колектив Опште болнице Зрењанин, који свакодневно улаже максималан труд у борби против вируса Covid 19.

365 ДАНА БЕЗ ДУВАНА

У Србији се под слоганом: „365 ДАНА БЕЗ ДУВАНА” обележава 31. јануар – Национални дан …