ИЗМЕЊЕН НАЧИН УЛАСКА НА ОДЕЉЕЊЕ СПЕЦИЈАЛИСТИЧКО КОНСУЛТАТИВНИХ ПРЕГЛЕДА

Обавештавамо суграђане да ће од понедељка (08.02.2021.год.) улаз на Одељење специјалистичко консултативних прегледа Опште болнице Зрењанин функционисати на другачији начин.
Пацијенти који долазе на преглед на Одељење специјалистичко консултативних прегледа улазе на главни улаз болнице – не на успон,него степеницама. При уласку свим пацијентима ће се извршити мерење температуре и дезинфекција руку.
Пацијенти који захтевају помоћ при кретању (носила, колица, санитет,..) улазе кроз Одељење за збрињавање и пријем ургентних стања.

И ОВОГ ВИКЕНДА – 14. И 15. АВГУСТА 2021. ПРЕВЕНТИВНИ ПРЕГЛЕДИ У ОПШТОЈ БОЛНИЦИ ЗРЕЊАНИН

У склопу акције коју организује Министарство здравља Републике Србије, у суботу – 14. августа и …