СЕКЦИЈА ЖЕНА ПРЕДУЗЕТНИЦА ДОНИРАЛА МАСКЕ ПРВАЦИМА И ДЕЦИ НА ПЕДИЈАТРИЈИ

Секција жена предузетница при Унији послодаваца Србије је припремила донацију 2500 заштитних маски за лице. 500 маски је намењено Служби педијатрије Опште болнице Зрењанин за децу која су на лечењу.
Маске су такође намењене свим првацима на територији Града Зрењанина, и то по две маске за сваког. Председница Секције за женско предузетништво, Данијела Радованчев, је истакла да традиционална акција „Дечија пијаца“ ове године због актуелне ситуације није одржана, па су на овај начин хтеле да помогну најмлађима.
На даноцији су се захвалиле Снежана Олушки Влачић, начелница школске управе Банат и Маја Сладојевић у име Опште болнице Зрењанин.

АКТИВНОСТИ ЦЕНТРА ЗА ЖРТВЕ СЕКСУАЛНОГ НАСИЉА

У Општој болници „Ђорђе Јоановић“ Зрењанин је 28.09.2020. године одржан састанак радне групе Центра за …