БЕСПЛАТНИ ПРЕВЕНТИВНИ ПРЕГЛЕДИ ЗА СВЕ ГРАЂАНЕ 22.12.2019.ГОДИНЕ

У недељу, 22.12.2019. године биће организовани бесплатни превентивни прегледи у Општој болници „Ђорђе Јоановић“ Зрењанин и у Дому здравља „Др Бошко Вребалов“ Зрењанин за све заинтересоване грађане, у периоду 8.00 – 16.00 сати, и то:
• У Општој болници Зрењанин:
– Ултразвук абдомена – на Одељењу радиологије. За овај преглед пацијент након 20.00 часова претходног дана не треба да уноси храну, на дан прегледа не уноси ни храну ни течност.

• У Дому здравља Зрењанин: у амбулантама у Зрењанину – I амбуланта (Трг Доситеја Обрадовића бб), IX амбуланта (Косте Абрашевића бб) и амбулента у Меленцима.
– ЕКГ и мерење крвног притиска

Право на прегледе имају и грађани који нису здравствено осигурани, потребно је понети неки идентификациони документ (лична карта, пасош, возачка дозвола).