СПРОВЕДЕНИ БЕСПЛАТНИ ПРЕВЕНТИВНИ ПРЕГЛЕДИ

Општа болница “Ђорђе Јоановић” Зрењанин је у недељу, 07.04.2019. године била на располагању свим заинтересованим грађанима за бесплатне превентивне прегледе, које организује Министарство здравља Републике Србије, а који пружају могућност грађанима да, без обзира да ли имају здравствено осигурање или не, провере своје здравље.
Тимови у интернистичкој и ототриноларинголошкој амбуланти, радили су следеће прегледе: интернистички- ЕКГ, мерење крвног притиска и мерење вредости шећера у крви и прегледе уха, грла и носа.
У Општој болници Зрењани је прегледано 132 пацијената, код којих је урађено 108 интернистичких прегледа и 93 прегледа уха, грла и носа.