БЕСПЛАТНИ ПРЕВЕНТИВНИ ПРЕГЛЕДИ 16.12.2018.

У склопу акције коју организује Министарство здравља Републике Србије, у недељу, 16.12.2018. године биће организовани бесплатни превентивни прегледи у Општој болници „Ђорђе Јоановић“ Зрењанин и у Специјалној болници за плућне болести „Др Васа Савић“ Зрењанин за све заинтересоване грађане.

• У Општој болници „Ђорђе Јоановић“ Зрењанин, од 8.00 до 16.00 часова:

• Офталмолошки преглед – на шалтеру бр. 6 Специјалистичке
    поликлинике и
  • Лабораторијске анализе – тумор маркери (ЦЕА и ЦА 19-9) – у Биохемијској лабораторији.

• У Специјалној болници за плућне болести „Др Васа Савић“, од 8.00 до 16.00 часова:

• Превентивни пулмолошки прегледи

Право на прегледе имају и грађани који нису здравствено осигурани, потребно је понети неки идентификациони документ (лична карта, пасош, возачка дозвола).