БЕСПЛАТНИ ПРЕВЕНТИВНИ ПРЕГЛЕДИ ЗА СВЕ  ГРАЂАНЕ 23.09.2018.

Након летње паузе, здравствене установе у Републици Србији настављају са реализацијом бесплатних превентивних прегледа за све грађане, у организацији Министарства здравља Републике Србије.

У склопу девeте по реду овакве акције, у Општој болници „Ђорђе Јоановић“ Зрењанин, у недељу, 23.09.2018. године биће организовани бесплатни превентивни прегледи за све заинтересоване грађане.

Прегледи ће се вршити у периоду 8.00 – 16.00 сати и то:

– ЕКГ и мерење крвног притиска – на шалтеру бр. 7 Специјалистичке поликлинике,

– Провера комплетне крвне слике и тумор маркера (CEA, CA 125 и PSA ) – у Биохемијској лабораторији

Право на прегледе имају и грађани који нису здравствено осигурани, потребно је понети неки идентификациони документ (лична карта, пасош, возачка дозвола).